Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo

  • 29 m²

Om van uw vakantie in São Paulo te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Apartamento Na Zona Sul De São Paulo, gelegen op 2 km van de Ponte Octávio Frias de Oliveira en binnen 19 minuten wandelafstand van de Amerikaanse Kamer van Koophandel AMCHAM. Dit 29 m² grote appartement bevat draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

Deze accommodatie bevat een terras.

Dit appartement bevat een kitchenette.

Dit appartement ligt op een welgelegen locatie in São Paulo dicht bij metrostation Brooklin, binnen 5 minuten loopafstand ervandaan. Het Museu Afro Brasil ligt op 6 km van deze 1-badkamer accommodatie. Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo is gelegen op 5 km van Congonhas luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Na Zona Sul De São Paulo
A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante
Mobiele prijsaanbieding

A 3 Min Do Metro! Studio Completo E Aconchegante

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
0 m van de accommodatie
Studio Novo, Metro Brooklin Com Ar Condicionado- La Casa 309
Mobiele prijsaanbieding

Studio Novo, Metro Brooklin Com Ar Condicionado- La Casa 309

8.5
Fantastisch 13 beoordelingen
0 m van de accommodatie
Studio Duplex A 30 Passos Do Metro Brooklin 1403
Mobiele prijsaanbieding

Studio Duplex A 30 Passos Do Metro Brooklin 1403

9.2
Schitterend 6 beoordelingen
136 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo te vinden?
      Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo is in de Santo Amaro wijk van São Paulo gesitueerd, op 6 km afstand van het Museu Afro Brasil.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo zijn onder andere het Museum voor Hedendaagse Kunst van de USP, het Museu Afro Brasil, HSBC Brasil.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo?
      Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo zijn onder andere Tutti Pizza en Burdog Hamburgueria restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo internetverbinding?
      Ja, Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Apartamento Na Zona Sul De Sao Paulo.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Na Zona Sul De São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten